| DilimanMario a întrebat:

Hei, știe cineva unde pot sa descarc gta5 pentru Android fara verificare? Stiți atunci când descarci un joc si te pune sa descarci alte aplicații.

13 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

"știți atunci când descarci un joc si te pune sa descarci alte aplicați"
nu, NU stiu... si nu am descarcat niciodata un joc de pe Google Play si sa ma puna sa descarc alte aplicatii

iar, ORICE iei din afara google play poate sa iti infecteze telefonul, de la reclame fortate tot timpul (in timp ce il folosesti, dai telefoane, te uiti pe Youtube in mijlocul video-ului, cand filmezi, etc.) pana la ti-l root-eaza si nu mai scapi decat schimband placa de baza!

totusi, pentru ca sunt sigur ca te doare in cot, cauta pe google urmatoarele 2 cuvinte si apoi D-zeu cu mila (sa nu vii inapoi plangand ca nu sunt responsabil)

gta5 apk

| DilimanMario explică (pentru ziftode):

Frate nu de pe magazin Pley si de pe gogal

| ziftode a răspuns (pentru DilimanMario):

Ce ti-am dat eu era corect, de curand am gasit solutia cea mai buna:
acmarket
success!

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu mai fi naiv.NU exista si nu va exists GTA 5 pe telefon.Persoanele care fac aplicatiile flase te pacalesc sa faci ceva din lista aia de verificare, iar ei fac multi bani de pe persoanele naïve care chair cred ca jocul va merge
Ce vezi pe net sunt personae ce se folosesc de remote control, adica ei ruleaza jocul de pe PC iar pe telefon pot vedea doar imaginile si controla jocul, dar totul este la PC

| DilimanMario explică (pentru Bogdan70001):

Frate eu am mai avut gta 5 pe telefon numa i-a dat resetare si nu mai stiu cum sa il pui

| Bogdan70001 a răspuns (pentru DilimanMario):

Bai lasa-ma big grinDDD Cred ca ai avut un somn foarte placut cand ai visat asta

NU EXISTA SI NU VA EXISTA VREODATA GTA PE TEL. NU cred ca este vreum telefon capabil sa ruleze un asemenea joc (daca abia il duce I5-ul meu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GTA V pentru Android? Cred ca glumesti. Asa ceva nu exista.

| DilimanMario explică (pentru anonim_4396):

Frate in ce epoca ești sa stiu epoca preistorica zi sa stiu

| anonim_4396 a răspuns (pentru DilimanMario):

Eu nu am frati. Pardon, nu am frati analfabeti.

| margaritmarius3 a răspuns:

Descarci aptoide, apoi gasesti acolo orice jocuri/aplicatii ai nevoie, e un fel de magazin play, doar ca este mai mare.

| DilimanMario explică (pentru margaritmarius3):

Nu mere si asta stiu sigur

| margaritmarius3 a răspuns (pentru DilimanMario):

Intra in setari si da-i voie sa descarci aplicatii de la surse necunoscute.

| penus a răspuns:

De pe shafou.com