| Adelaaaaaaaa a întrebat:

Hei stiti si voi niste jocuri pentru telefon cu android. distrcative? Si o aplicatie de siguranta care ar apara telefonul de virusi si iar marii viteza de navigare atat pe ecranul de start cat si de navigare? Dau funda :*!

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Spridon_1981 a răspuns:

Cut the rope2, asphalt, gta-uri, hill climb racing, temple run 1 si 2, pentru siguranta avg, clean master si avast

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

O aplicatie ar fii antivirusul AVG.
Jocuri nu prea ma mai joc. Doar in clasa Zombie Tsunami.

| FanLenovo a răspuns:

Badland, Doombad, Logo Quiz Ultimate, Geography Quiz.

Pentru protectie iti sugerez Bitdefender Free.

O sa te bucuri de protectia unuia dintre cele mai bune programe, o marca romaneasca care a fost numita Marca anului 3 ani la rand, in domeniul protectiei datelor si protectiei anti virus.

| AndyAnonim a răspuns:

Eu foloseam ca antivirus advanced mobile care, jocuri nu stiu daca o sa iti placa ca nu ai specificat categoria dar oricum:paper adventures, cut the rope...

| Exosdar a răspuns:

Pentru anti-virus ar trebui sa incerci Avira ( o aplicatie foarte buna ). Pentru gaming ar trebui sa incerci Road Trip 2, Double Candy, What If..., Fun Run 2, Crossy Road, Jetpack Joyride, Twist Lick Dunk si cam atat. Pentru a iti marii viteza... nu stiu, nu am Android :/, oricum, depinde si de telefon