| Maria_Raluca_1998_2oAk a întrebat:

Hei. Sunt cam ametita si aproape mereu îmi uit parolele.Mi-am uitat parola de la contul Microsoft al telefonului, am resetat-o pe cea a contului Outlook..intrebarea mea e următoarea: Cu parola de la contul Outlook se poate conecta si cel Microsoft sau daca nu cum as putea sa-mi recuprez parola?

1 răspuns:
| ZAsiral a răspuns:

Pe viitor de ce nu ti le notezi undeva si sa le pui intr-un loc doar cunoscut de tine? Spre exemplu eu am o aplicatie pe baza de parola unde am notat toate conturile si cand uit parola unuia hop ma duc in aplicatie si o gasesc.