| madda9588 a întrebat:

Hei. știți cam cât costă folierea pentru un telefon? asta daca duc folia mea.

Răspuns Câştigător
| LClaudiu a răspuns:

Daca zici de folie de protectie pentru smartphone, costa foarte putin intre 5 si 20 de lei depinde de folie [ ca am vazut si folie de protectie tip oglinda si e mai scumpa ca una obisnuita ] sau daca vrei sa-ti pui folie colantata si sa-ti imbraci telefonul cu ea pai e mai scump nu stiu exact cat, dar posibil intre 40 - 70 depinde si aici de care.

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Cred ca te va costa 40-50lei,pe mine atata m-a costat.

| rGhost a răspuns:

De ce ti-ai duce telefonul la foliat cand o poti face tu singur(a) acasa? Eu asa am procedat la vreo 8 telefoane, si toate au aratat impecabil.

| madda9588 explică (pentru rGhost):

Am făcut asta de cateva ori pana acum. Niciodata nu iese destul de bine