| BringMeTheHorizon1111 a întrebat:

Acum cateva zile am primit un iPhone 5s (nu nou-nout) fara incarcator, Mi-am luat un incarcator hama la 120 de lei. Incarca, era f bine.
A doua zii nu mai incarca nici inchis, nici deschis
ce pot sa fac? Incarcatorul este nou si performant deci nu cred ca el este problema

Răspuns Câştigător
| ToANewUnderstanding a răspuns:

Verifica de unde vine problema.
Probeaza cu un alt incarcator, sau daca ai usb detasabil de transformator pune-l la pc sau alt transformator si vezi daca incarca.
Daca nu functioneaza atunci problema e de la telefon, cel mai probabil mufa de incarcare.

| BringMeTheHorizon1111 explică (pentru ToANewUnderstanding):

E de la telefon

| ToANewUnderstanding a răspuns (pentru BringMeTheHorizon1111):

Atunci poti schimba mufa la un service.