| Biabia123 a întrebat:

Hei, TPU! Acum ceva timp am avut stricata mufa de la tableta si m-am dus sa o inlocuiasca cu alta. Dupa ce mi-a dat-o inapoi, omul de acolo mi-a zis sa nu ma uit cu ea in priza, ca se strica mufa. Nu am mai apucat sa il intreb ceva. Mufa se strica daca ma uit cu tableta in priza fara sa o misc? Sau se arelegatura cu altceva si se strica oricum daca ma uit cu ea in priza?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună seara! Poate ca ai inteles tu gresit si omnul a zis sa nu uiti tableta in prizăp ca poate face scurt circuit, dar cand incarci tableta trebuie sa o tii in priză, nu ti a facut probă? Sa vezi daca si cum merge? Daca nu a reparat o bine este clar ca se pot intampla accidente, tu mergi cu ea inapoi daca vezi ca se incinge mufa de la incarcator cit timp stă in priză, ca atunci este caz de incendiu. Ai garantie pe reparatie? Cît ai plătit reparatia?

| Biabia123 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu ma refeream la faptul ca sta in priza, ci daca ma uit pe ea cat timp e la incarcat.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Biabia123):

Nu are nici o problema.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, ce varsta ai tu? Multumesc. Sarut mîna.