| CosminBA a întrebat:

Hei, TPU! Acum o luna am facut "greseala" de a imi lua un iPhone 7 jet black. Mi s-a parut o idee buna pana am observat ca se zgarie si se murdareste super usor, spatele sau fiind total distrus chiar daca l-am tinut doar in husa de cand l-am luat. Exista vreo modalitate prin care as putea sa il reconditionez?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

L-ai tinut in husa si sa zgariat? Zii lu mutu, poate ala te si crede laughing

| gelu1970 a răspuns:

Ii schimbi carcasa, ceea ce nu cred ca e o opțiune ce o sa rezolve problema. Cu timpul ajungi la aceeași.

| Bogdan70001 a răspuns:

Da,intr-adevar iPhone 7 sau modelele superioare sunt foarte pretentioase...n-ai decat sa il cureti odata la cateva zile
Funda?