| Mentosanaaa a întrebat:

Acum vreo jumatate de ora mi-am reincarcat telefonul cu 5 euro si am intrat pe nelimiteaza-te.ro, la Orange, sa-mi creez propria optiune...insa pe site nu-mi recunoaste creditul si nu ma lasa sa reincarc. Ce trebuie facut?

Răspuns Câştigător
| ursey a răspuns:

Da restart la telefon asa am patit si eu tot asa am optiune facuta de mine si cand s-o reactivez imi aparea numar suspendat dupa ce am dat restart la telefon mi-a aparut creditu si numar activ inchide si deschide telefonul

| Mentosanaaa explică (pentru ursey):

Gata, am rezolvat, merci mult! big grin

| ursey a răspuns (pentru Mentosanaaa):

Cu placere

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Informatia in cont nu este actualizata inca. Incearca sa dai refresh page de mai multe ori. Daca nu reusesti, te rugam sa ne trimiti numarul tau de telefon intr-un mesaj privat. Verificam si noi si revenim.
O zi buna,
Orange Helpers

| King18name a răspuns:

Si eu am avut aceastaproblema... si am reintrat peste cateva minute, si a mers! cred ca dureaza o perioada pana recunoaste creditul, si in unele cazuri dureaza mai mult!

| AlexutzuBaa a răspuns:

1. Scoate bateria si cartela si stergele (daca e nevoie).
2. Ia-ti alta reincarcare (cam greu a?)
3.Intra si creeazati optiunea.
Si mie mi s-a intamplat, eu asa l-am facut. Fundaa? big grin