| MihaElla113 a întrebat:

Hei TPU... Adineauri mi-am scapat telefonul in wc (s3) si l-am sters peste tot si dupa cand sa-l aprind, blitz-ul imi palpaia continuu si era aprins un beculet rosu si scoate niste sunete ciudate. Dupa i-am scos imediat bateria si l-am pus la uscat pe calorifer. Vreau sa stiu daca mai are vreo sansa..Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| gpaul a răspuns:

Are sanse de revenire. Depinde pana unde a ajuns apa. Lasa-l la uscat, poti chiar sa il bagi in orez sa absoarba apa. Am patit odata sa ma apuce rasul si sa scuipa apa chiar cand schimbam sim-ul. Si-a revenit a doua zi.winking

| MihaElla113 explică (pentru gpaul):

A mers faza cu orezul big grin. L-am tinut o zi in orez si cand l-am scos mergea perfect, multumesc mult.

1 răspuns: