| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am 2 intrebari pentru voi!
1.Am un telefon Alcatel OT-806 cam de 2 ani, si deodata nu il mai pot incarca...Nu mai am deloc baterie la el si faza e ca nu stiu cum sa il rezolv.Adica nu sunt nici sigur daca e incarcatorul sau bateria de vina...Ma puteti ajuta?
2.Ce parere aveti de telefonul Allview A4 You? Are Android 4.2.2. Jelly Bean, camera de 3.2 MP si Front Camera de 0.3 MP...Ce imi puteti spune despre Front Camera? Face poza ca lumea? P.S. Telefonul costa 299 RON la liber pe site-ul celor de la Allview.Multumesc!

1 răspuns:
| MXxXMXxXM a răspuns:

1. Cred ca incarcatorul este de vina deoarece si eu am avut aceeasi problema.
Incearca sa iti incarci telefonul la alt incarcator, daca merge inseamna ca incarcatorul era de vina, daca nu, inseamna ca este la baterie problema.
2. Sincer, si eu am Allview si este foarte bun. Nu prea sunt multumita de camera ca are 3.2 MP, iar front la felm dar in rest telefonul este o minune, imi place.