| DarkAngelBad a întrebat:

Hei TPU
Am și eu o problema, folosesc un AllView P6 Life (android schimbat din 5.1 în 4.4.2 dar perfect funcțional) si de curând a început să se îngreuneze și să se deschidă foarte greu aplicația Facebook Massenger, mai întâi se albește tot ecranul mai puțin banda de sus, după câteva secunde se înnegrește apoi se deschide si merge, dar la un interval de timp se închide singur... menționez că și fratele meu are același model de telefon cu aceeași versiune la android și la messenger dar la el e totul în regulă.
Vă rog să mă ajutați cu ceva păreri.
Voi alege cel mai bun răspuns și îl voi răsplăti cu fundă. Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut.Incearca sa dai un hard reset la Allview P6 Life din butoane si wipe cache. Daca nu se remediaza incearca sa il resoftezi. Poate gasesti softurile pe site la Allview.ro sau daca esti din Bucuresti intra pe www.servicetelefoane.ro.Am vazut un tutorial acolo cum se rescrie imeiurile la astfel de telefoane.

| DarkAngelBad explică:

Îmi poți lasa un link de la grupurile alea remus te rog?