| minnie20 a întrebat:

Am in telefon un folder numit,, Auto Backup".Cum sa il sterg caci nu merge. Vreau sa sterg pozele din el.

1 răspuns:
| figaro a răspuns:

Buna,doar o presupunere:
Dupa numele folderului presupun ca e folderul in care sitemu de operare isi tine salvate "setarile de siguranta" in cazul unei defectiuni la soft. Nu o sa reusesti sa il stergi asa usor, si daca reusesti telefonul o sa sil creeze din nou folderul, daca acel folder lipseste la urmatorul crash al softului o sa ai probleme.Bafta!