| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Hei, TPU!
Am mare nevoie de ajutor.
Am abonament la Orange, abonament inchis, adica nu pot face cost suplimentar. As vrea sa-mi iau inca o cartela, tot de Orange. Telefonul o sa-mi accepte cartela,nu? Puteti sa-mi spuneti o optiune care sa aiba multe minute nationale? Si, eventual, pretul?
Multumesc tare mult!

1 răspuns:
| robyfzr a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa intri aici sa vezi care i se potriveste mai bine: https://www.orange.ro/prepay/optiuni-prepay/ Poti si sa-ti creezi propria optiune.