| Timi775 a întrebat:

Am nevoie de ajutor ...acum am observat ca am un apel pierdut de la un număr pe care nu il stiu.Am sunat înapoi si de obicei, când apelez durează puțin pana când raspunde dar de data asta cum am apelat s-a si pornit apelul adică a răspuns direct fara sa aștept.Nu stiu de ce, mi se pare foarte ciudat si sunt puțin speriata
Va rog fara răspunsuri aiurea!
A da si nu a zis nimic la telefon eu am întrebat cine e dar nu a spus nimic
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Spoki a răspuns:

Poate un apel gresit. Acea persoana poate te-a sunat din greseala formand niste numere gresite si cand ai sunat inapoi poate el nu a mai raspuns pentru ca a gresit numarul dar daca nu poate acel om este un ciudat care suna la numere aleatorii ori un copil pus pe farse. Daca te suna si nu spune iar nimic ar fi bine sa eviti acel numar.

| Violleta2022 a răspuns:

Te-as sfatuii sa nu mai raspunzi la apeluri pierdute si necunoscute. Cine te cauta, te va mai suna, iar daca nu vorbetse, atunci blocheaza-i numarul!