| Fanu23 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare acum recent vreau sa-mi cumpar un telefon si nu stiu ce sa aleg ori un Nokia lumia 520 sau un utok 400D imi plac amandoua la fel de mult, dar diferenta o face doar os unu are android (utok) iar celalat windows phone (Nokia) nu stiu ce sa aleg

4 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Nokia Lumia 520! Marcile fara pic de cunostiinta sunt prost facute. Iar tipul cu Allview sa si-l arunce caci Allview e cea mai proasta firma de telefoane din Romania. Momentam ti-am scris de pe Nokia happy

| AliLina2 a răspuns:

Salut pretenas, hai sa iti spun cum sta treaba..Nokia Lumia 520 este inca in top 20 smartphonuri facute cu cap si care nu prea au probleme..cat despre utok, nu am ce sa zic..telefon care dupa un timp(2, 3-4 luni)o sa iti mearga mai greu si o sa se blocheze cateodata. Faza e ca si eu vreau sa imi iau un Nokia Lumia 520 peste cateva saptamani..imi plac enorm..mai ales ca windows merge mai bine decat android(la viteza, la incarcare, etc.)..ai o sumedenie de aplicatii pe lumia 520..Eu as alege Nokia Lumia 520 fara remuscari! Acum depinde de tine!

| diablo2 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D1VVLBBBM/

E mai bun ca amandoua, presupun ca vrei sa ti-l iei ca sa asculti muzica,, jocuri etc... care sunt mai accesibile pe android decat pe windows phone... iti recomand acel Allview

| AlexGamerul a răspuns:

Eu spun sa alegi Nokia Lumia 520.