| zMaddy a întrebat:

Hei TPU am o MARE problema! Aseara dupa ce mi-am terminat temele mi-am deblocat telefonul care este un Samsung galaxy y pro young.Am vazut ca nintr-o data mergea greu.Am intrat in "Pou"si am observat ca mi se resetase iar de la lvl 30 la 1. Dupa ce am iesit am vrut sa inchid toate aplicatiile si nu puteam.Am incercat sa ma sun de pe alt telefon si nu puteam sa raspund sau sa inchid...asa ca l-am blocat.Cand am vrut sa-l deblochez nu se mai debloca.mi se inchisese de tot.Am incercat sa-i scot bateria si sa-l pornesc, dar dupa ce apare chestia cu samsung..ramane asa si nu se aprinde.Problema este ca nu i-am facut nimic, nu am luat alte jocuri.
Ce as putea face acum? Va rog sa ma ajutati rapiiid :O3 dau funda!

Răspuns Câştigător
| lurixxx a răspuns:

Probabil ca are virusi. Asa mi s-a intamplat si mie cu laptopul, dar cred ca e posibil si la telefoane. Eu tot timpul cand am avut probleme cu telefonul am mers la Orange, bineinteles tu trebuie sa mergi la operatorul tau.

4 răspunsuri:
| jurnaljurnaljurnal999 a răspuns:

Du-l la operatorul tau

| SirOne a răspuns:

Pai inchidel si deschidel de mai multe ori si mie mi s-a intamplat big grin si mi-a mers!

| deliutza07 a răspuns:

Du-te cu el la un GSM

| Alexuutssa a răspuns:

Helpcrying si mie mi s-a intamplat la fel acum.crying