| B3B3NI a întrebat:

Hei TPU am o mare problema cu telefonul.E Sony Ericsson xperia play.
Cum sa zic eu se stinge tot timpul.Îmi arata ca am baterie muulta dar se inchide.Cand intru pe un joc se inchide sau să caut ceva pe net.Dar daca stau acasa cu incarcatorul în el nu am probleme nu se inchide deloc.
Datimi un sfat ce să fac?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Acumulatorul este de vina trebuie schimbat. Ori daca nu este o problema de la flash iar cauza asta nu o poti face tu singur mergi cu el la un service