| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am o mare problema. Deci eu am o tableta pe care am cumparat-o la abonament, si am cartela pentru internet in ea. Tableta aceasta inca nu a facut 2 ani, dar nici mult nu mai are. In urma cu aproximativ o luna, ca sa zic asa, mi-am mai luat un telefon, si acesta tot la abonament. Am uitat sa mentionez ca ambele abonamente sunt facute la Telekom. Astazi am primit mesaj pe tableta ca s-a emis factura chestii, iar suma de plata este peste un milion. Si ma speriai un pic, cum e posibil? De obicei la tableta abonamentul era de 40 lei si cam asa plateam. Intrebarea mea este : Exista posibilitatea ca aceasta suma sa fie valabila si pentru tableta, dar si pentru telefon? Adica sa fie totalul pe care il am de platit pentru amandoua? Abonamentele sunt facute pe numele meu.

1 răspuns:
| andreo92 a răspuns:

Daca ambele sunt achizitionate pe acelasi nume, atunci da.
Cel mai usor este sa cauti pe Google numarul lor de la support si sa-i suni sa-i intrebi.