| Delia12Elena4 a întrebat:

Am o mare problema si m.as bucura daca as primi cateva sfaturi.
Astazi (dimineata) mi.am pus telefonul la incarcat si s-a incarcat foarte greu, apoi l.am luat si m.am jucat pe el iar, in mai putin de 2 minute telefonul mi s-a inchis. Nu l.am pus la incarcat si am plecat in oras, cand am venit telefonul (l.am pus la incarcat) meu nu se incarcase deloc! Imi arata ca se incarca iar dupa 2 secunde nu se mai incarca!
Ce e de facut?
+Mentionez ca incarcatorul merge+

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca scoaterea bateriei pentru cateva minute si apoi reporneste-l! Daca nu se poate scoate bateria (baterii incorporate) du-l in service (sau trimite-l daca este in garantie)!