| AmFiguri a întrebat:

;* Am o mică [mare] problemă. Am un telefon Samsung C3050 şi dintr-o ne-atenţie am lăsat telefonul afară iar seara a plouat pe el. Acum îmi face tastatura figuri. Nu ştiu ce sa îi fac... Puţin ajutor vă rog?! big grin FuNdĂĂăăă [Rog seriozitate]

Răspuns Câştigător
| PrOsKiLL a răspuns:

Du-te si repearal la unu care stie Cosmote / Germanos /Vodafone
Funda big grin

1 răspuns:
| AmFiguri explică (pentru PrOsKiLL):

Mda... asta stiu ca trebuie sa il duc dar vroiam sa stiu si alt mod daca ar exista straight face
Orkm mersi :*