| Urssuletz a întrebat:

Am o problama... Am un telefon Nokia C3 si nu pot viziona videoclipuri de pe youtube sau net. Intrebarea mea este ce trebuie sa fac sau sa instalez ca sa mearga. Ms mult fundita :*

Răspuns Câştigător
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Pai nu ai ce sa instalezi nu este telefonul compatibil. tongue

| Urssuletz explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Apai ce sa-i fac la setari ca uni pot si eu nu ps tot cu acelasi tel

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lafel, am avut modelul si nu reda videclipuri de pe internet.

| IulianDornianu61 a răspuns:

O sa iti spun sa priceapa si ceilalti: TELEFONUL NU SUPORTA YOUTUBE SI NU AI CE SA II FACI IN LEGATURA CU ASTA. Si pentru cei care spun ca la altii merge, ei bine, trebuie sa ai un router de un anumit tip care sa iti poata tie furniza netul astfel incat sa poti tu vedea filmulete. Telefonul nu vede in niciun caz de pe netul de pe cartela. Daca ai noroc si gaseste prin zona ta un wireless la care poti sa vizionezi filmulete e bine. Succes!

| bcalex96 a răspuns:

Este compatibil telefonul am avut eu asemenea model. intra in setari si conecteazate la Wi-Fi daca ai router sau prinzi de la cineva daca nu... pe netu' de cartela frog sau altele (frog e net nelimitat cu 5 sau 6 euro pe luna)

| Urssuletz explică (pentru bcalex96):

Eu n-am wi-fi am wlan

| ionutZzG30 a răspuns:

Cunosti pe cineva care are telefon ca al tau si ii merge? sunt mai multe modele si pe unele nu au youtube...

| Urssuletz explică (pentru ionutZzG30):

Da cunosc la fel ca al meu telu c3

| Cristina1994c a răspuns:

Si eu am avut C3, nu ai ce sa faci..este de la telefon. :d

| Urssuletz explică:

Am sunat la *100# sa-i fac setarile la net si acuma nu-mi merge deloc netu zice ca serverul este esuat