| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Am un telefon Samsung Galaxy Pocket 2 si a inceput sa ii mearga touchscreen-ul prost. Am vrut sa il calibrez dar faza e ca el nu are optiunea asta in setari si am cautat-o in tot telefonul. Precizez ca are android 4.4.2 neactualizat. Oare este de la Android? Si daca da, dupa ce il actualizez ii voi putea calibra touchscreen-ul? Si dupa cat timp se actualizeaza androidul?

2 răspunsuri:
| SoftGsm a răspuns:

Salutare, ce inseamna merge prost, apesi pe o litera si tasteaza alta sau doar merge greoi?

| anonim_4396 explică (pentru SoftGsm):

Din cand in cand touchscreen-ul merge prost.