| Kikiiii a întrebat:

Hei TPU.Am o problemă. Aseară mi-am activat ceva la Facebook din Google Play.(Magazinul Play)...și de aseară Wireless-ul și semnalul îmi apar verzi, până acum mi-au apărut albe.Cum să fac să fie din nou albe? Și cum să mă deconectez din Google Play?
Pleaseee Heeeelp!

1 răspuns:
| Andrei1099 a răspuns:

laughing Nu are nimic, asta inseamna ca ai conectiune stabila la internet si google play sincronizeza cate cv. Cand iesi din Play ar trebui sa revina, il poti forta sa se inchida din aplicatii>gestionare aplicatii>magazin play>force stop