| FuckTheSystem01 a întrebat:

Hei,TPU! am o problemă cu telefonul am un Sony Xperia P, atunci cand intru in meniu dau la album si.imi apare negrustraight face în loc sa imi. apara pozele si cateva video.uri..am memoria de16gb.nu am asa multe poze si stiu ca sunt acolo! pentru ca atunci cand intru pe facebook si vreau sa trimit unei prietene o. poza sau sa. postez imi.apar...nuștiu ce sa ii fac, nu inteleg ce are... E de cateva zile așa.dau fundiță, desigur.Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Incearca ce a spus Alex daca nu functioneaza du-te sa-ti reinstalezi soft-ul de la telefon

| MarianAlex112 a răspuns:

Reinstalare soft!

| FuckTheSystem01 explică:

I.am mai schimbat o dată softul-_-

| FuckTheSystem01 explică:

E un telefon chiar foarte fain, mi.at parea rau daca mi s.ar strica sau ceva, am garanție doi ani.l
Am cumparat prin august, mi-a spus un coleg ca a avut si el Xperia su a patit asa odata si si.au revenit la normal cam dupa o luna

| AlexMaI a răspuns:

Buna incearca sa creezi alt folder cu albumele de la celalalt daca ai avea un cablu de date ca sa le schimbi funda?

| reCon98 a răspuns:

Cel mai bine te duci la magazinul de unde l-ai cumparat si il dai 2 saptamani in SERVICE!
sau il resetezi! (probabil asa o sa mearga)