| biancabiby99 a întrebat:

Am o problema urgenta, am un iphone 4S care se descarca foarte repede. Aveti vreo idee de ce? Il tin la incarcat 2-3 ore, dar in maxim o ora jumate se descarca. chiar si mai putin. Si se intrerupe muzica, trebuie sa dau play si replay de o mie de ori ca sa se auda un minut. Precizez ca merge sa vorbesc cu cineva. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Incearca sa ii dai o resetare la setarile de fabrica(restore) cu sau fara itunes