| Doareu2804 a întrebat:

Am o probleme, adica nu e chiar problema cu telefonul. Dupa ce trimit mesaj primesc inapoi un mesaj care imi spune ca s-a livrat sau nu mesajul ar este foarte enervant ca dupa fiecare mesaj trimis primesc acel mesaj de livrare. Cum se dezactiveaza acea optiune? happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Intră în setări - Mesaje și debifează raport livrare. O zi bună!

| Classy a răspuns:

Intri la setari-->mesagerie si poti debifa acolo raportul de livrare.

| pisicutzza990 a răspuns:

Asa am avut si eu la un telefon.Din pacate nu poti sa dezactivezi optiunea.Imi pare rau. sad

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Asa am avut si eu la vechiul telefon tongue intr-adevar foarte enervant tongue din pacate nu poti dezactiva asta....si eu am incercat mult la disperata tongue

| old1984 a răspuns:

Intai trebuie sa specifici ce telefon ai.dar oricum incearca la setarile pentru mesaje si debifeaza confirmarea mesajelor trimise.

| Doareu2804 explică (pentru old1984):

Am reusit, multumesc :*

| Andradadiia a răspuns:

La setari poti sa o dezactivezi, setari mesaje