| Ioneladiva000 a întrebat:

:* Am ramas conectata pe telefon la cineva pe Facebook, daca imi schimb parola o sa mai raman conectata? sad :s

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, dar intra la settings -> security -> Where You're Logged In -> End All Activity

si te delogheaza de peste tot

| kar1GaNNN a răspuns:

Da, e posibil sa ramai conectata dar trebuie sa debifezi Nu ma deconecta.

| mont a răspuns:

Nu ramai conectata pe acel telefon daca iti schimbi parola, prima data cand incearca sa citeasca ceva sau sa posteze de pe contul tau i se va cere parola.

| Fiorella18 a răspuns:

S-ar putea sa nu. Dar de ce acea persoana nu te deconecteaza?

| razvanrux a răspuns:

Da, mie mi-a ramas