| Raawrrr a întrebat:

Am Samsung galaxy mini 2 si mi s-a spart ecranul, displeyul e ok doar ecranu ( pot scrie mesaje, sa ma joc) aveti ideea daca as puteam sa schimb ecranul si supenti-mi cei care au mini 2 daca ati patit si cum ati procedat. As mai vrea sa stiu cam cat costa sa imi schimb ecranul.

Răspuns Câştigător
| mobile a răspuns:

Salut,
Poti schimba touch screen-ul la galaxy mini 2, daca vrei touchscreen s6500 original intra pe magazingsm.ro, gasesti acolo http://www. magazingsm.ro/piese-telefon/touchscreen-Samsung-galaxy-mini-2-s6500-11537
Spor!