Întrebare recomandată | geocarul a întrebat:

Hei TPU am si eu o dilema... deci am vreo 700 de lei si as vrea sa imi iau un telefon nou dar nu stiu ce marca deci ce telefoane stiti aproape de suma asta happy

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mai pui ceva bani si poti sa il iei pe asta care e foarte bun
http://www.emag.ro/......EY4KKBBBM/
are ultima versiune de android, display mare, e dual-sim, camera de 8... ce vrei mai mult?

| geocarul explică (pentru Bondarel99):

Mda ai dreptate ie tare happy

| marinaa9 a răspuns:

Ia-ti Samsung galaxy chat, are si ecran cu touch si tastatura querty, are si wi fi si a 700 de lei