| DiaAndra a întrebat:

Hei tpu...am si eu o mica problema.Mi-am luat o husa la telefon dar problema este ca e alba si deja s-a murdarit.Husa este dinaceea din piele care se inchide cu magnet(sper ca intelegeti despre ce vorbesc). Vreau sa stiu cu ce as putea sa-i curat interiorul pentru ca acesta este murdar.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu neofalina se spala foarte bine.

| kar1GaNNN a răspuns:

O poti cu o perie micuta care poate sa curete acele suprafete mici, iar dupa sa iti cumperi o husa curata si o folie protectoare.
Bafta.

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Cu periuta de dinti.