| Gabi6656667 a întrebat:

Hei TPU am și eu o problema in legătură cu cartela SIM (Orange ) de câteva zile prieteni nu îmi mai răspund la telefon, când am vorbit cu cineva ( face to face ) îmi spunea că sun cu nr privat...
Sa am vreo problema cu cartela? Pe oricine sun automat de pune ne privat.
Help!

4 răspunsuri:
| Alexandra4710 a răspuns:

Pai probabil ai sunat cu privat si ti s-a intregistrat asa, si mie mi s-a intampla5

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam si noi ce se intampla, te asteptam cu numarul de telefon, in sectiunea de mesaje private.
O zi buna,
Orange Helper

| Gabi6656667 explică (pentru OrangeHelper):

Pur și simplu, chiar daca te-aș suna și pe tine ți-ar apărea cu nr privat.
Pe oricine sun din contacte îmi spune sa nu mai sun cu nr privat

| Gabi6656667 explică (pentru Alexandra4710):

Și? Cum ai rezolvat?