| Mellie00 a întrebat:

Am si eu un sd card in telefon si intampin o mica problema cu el mai exact o nelamurire. Are aproape 7 gb si imi apare ca aproape 5 gb sunt ocupati de "celalalt" si 50 de mb ocupati de aplicatii.ce inseamna acel "celalalt" si cum pot vedea ce se afla acolo? Astept pareri.

4 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

8GB, nu 7... 8 sau 4 dar nu 7. daca il ai in telefon e probabil microSD sau microSDHC, nu SD. exact asa iti apare scris in telefon? "celalalt"?

| Mellie00 explică (pentru pbsolver):

Da, microSD, si are 6.76 GB..si da exact asa imi apare scris, "celalalt"

| pbsolver a răspuns (pentru Mellie00):

Ce telefon ai?

| Mellie00 explică (pentru pbsolver):

HTC one x