| Gabriella_Ana_1990 a întrebat:

Hei TPU am strans bani de un telefon nou si voiam sa imi iau Samsung Galaxy S Advance.Un prieten mi-a spus ca a aparut dupa Samsung Galaxy S ll deci e mai bun? Ce parere aveti e bun sau nu, mai ales ca voiam sa il iau pe negru happy.

Răspuns Câştigător
| Rotaru_Laurentiu_1990 a răspuns:

S 2 ul este de 2 ori mai bun ca S advance raportand camera ecran mai mare si procesor.S 2 a fost declarat cel mai bun telefon al anului fata de S advance care nu a fost nici macar odata mentionat pe hartie ca Telefon al anului asa ca iti recomand S 2 ul happy

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Clar e mai bun! E de generatie mai noua.O sa fi multumita. happy

| Vvistula a răspuns:

Daca a a aparut dupa d2 nu inseamna ca e mai bun, cauta peforumuri sau siteuri specializate sa vezi parerile altora, cel mai bine poti sa te uiti la specificatii si sa le incerci sa le intelegi, iar in viitor iti va fi mai usor sa decizi, sau ai putea sa te uiti la numarul modelului adica s advance i9070 si s2 i9100...