| Sabina19122001 a întrebat:

Hei TPU, am un abonament Orange si am avut un cost suplimentar, dar nu stiu cauza.Imi spune ca am dat mesaje la numere de divertisment.Se descarcase niste muzica de pe Dowlander Music, s-ar putea ca costul sa fie de acolo?

5 răspunsuri:
| Ramonaalinabadea8 a răspuns:

Da,si mie mi s-a intamplat.Din vina programului, are un C ca logo, iti ia vreo 2-3 E pe melodie.deci,DA.Acolo scrie ca este gratis dar nu este, te fraiereste la orice descarci de acolo si se trimit singure mesaje de divertisment fara sa ti le afiseze, este un program discret si scump. Sper ca te-am ajutat/

| Ramonaalinabadea8 a răspuns:

Da,dar si Orange mai face greseli.

| Andreeeamirela9089734 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, uneori Orange-ul ia mai mult decat e cazul, dar acest program cu logo-ul C ia vreo 2 EUR pe melodie.Caci am dat si eu.

| IonelAndrei197883673 a răspuns:

Orange is cei mai mari hoti, dar e adevarat ca si programul este unul discret si nu permite vizualizarea, cum a zis ramona, am auzit de la colegi ca au patit si ei. Poate fi si vina lui Orange, mie imi venea cate vreo 10 eur in fiecare luna si ei nu recunosteau ca era vina lor pana s-a dus tata si a zis ca eu chiar nu fac nimic.