| Cryssu95 a întrebat:

Am un Allview viper 1 i si are o problema cu magazinul play. Imi incarca dar nu imi descarca, nu imi apare nici o notificare si pur si simplu se incarca in gol. Mentionez ca l-am restat, restartat si nu numai dar fara rezultat. Oare e virusat? Cine ma poate ajuta primeste funda

Răspuns Câştigător
| ioanoanea15 a răspuns:

Stai linistit nu e virus. Orice virus ar fi fost sters prin factory reset. Probavil e un bug de soft sau o eroare a pachetului gapps. O resoftare ar trebui sa rezolve problema.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca asta: https://support.google.com/......er/6241347
Daca nu merge du-l la resoftat.

| Cryssu95 explică:

Din păcate am urmat toți pașii și tot nu merge.

| Cryssu95 explică:

Multumesc