| idontcareeeeee a întrebat:

Hei TPU, am un iPhone 5s Gold, şi nu am fost foarte sigură încă de la început că vreau Gold, aşa că după o perioadă m-am decis că vreau Silver. Nu vreau să îmi cumpăr alt telefon doar pentru o culoare diferită... am văzut pe OLX şi alte site-uri de genul că există carcase speciale pentru iPhone şi pentru a schimba culoarea acestuia însă am observat că nu sunt originale. Ok, ce voiam să întreb este:
Unde pot găsi o carcasă ORIGINALĂ Silver pentru iPhone 5s? şi să fie Silver şi în jurul acelui buton ŞI unde pot să găsesc persoane care se ocupă cu schimbarea carcaselor? Cumva afectează telefonul această ' schimbare de carcasă '?
Vă rog seriozitate şi scuzaţi-mă dacă nu m-am explicat tocmai pe înţelesul tuturor.
Dau fundă!
Urgent!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pentru ca sunt niste Diamante pe un rahat de telefon trebuie sa disperi asa? Se vede disperarea. Mai termina-te. Iti zic astea fara suparare, dar nu te ajuta un telefon la nimic doar daca arata "smecher". Esti ca fite ca altii? Du-te in Serbia daca esti dintre aia.

| nutuxcristian a răspuns:

Salut! In general, gasesti la Orange, Altex, eMAG, etc. sau intra pe idepo.ro, iphone-store (scrie pe google).

| idontcareeeeee explică (pentru anonim_4396):

Se vede ce gândire de om patetic ai. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru idontcareeeeee):

Macar am dreptate. Cauta pe E-Bay daca te macina asa de mult un rahat de Iphone.

| idontcareeeeee explică (pentru anonim_4396):

Crezi că ai dreptate? Te înşeli, nici nu mă cunoşti personal, aşa că mai uşor cu tastatul aiurea. iPhone-ul este un rahat? Nu prea cred. Whatever, e părerea ta şi puţin îmi pasă. Dar înainte să judeci aşa nedrept, documentează-te mai bine despre ce vrei să judeci. Peace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru idontcareeeeee):

Nu trebuie sa te cunosc personal ca sa am dreptate laughing Despre ce vorbesti? Nu vreau sa ne certam, nu mai vreau nici sa ne contrazicem, dar la ce te-ar ajuta niste Diamante pe un Iphone?

| idontcareeeeee explică (pentru anonim_4396):

Ce diamante? E vorba de carcasă. Şi schimbă tot aspectul telefonului mai ales când pun o husă pe el etc. Înţelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru idontcareeeeee):

Ok, dar totusi nu ajuta la nimic, da doar aspect, infine. Sa-ti raspund la intrebare:
Cauta pe Okazii (poti sa fii usor pacalit/a), sau de pe E-Bay (nu stiu daca face livrari in Romania, n-am fost acolo niciodata).

| idontcareeeeee explică (pentru anonim_4396):

Eh, tu fiind băiat nu cred că îţi pasă aşa mult de aspectul unui telefon. laughing oricum mulţumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru idontcareeeeee):

Imi place aspectul masinilor cool. Atrage mai mult decat telefonul laughing