| briquette a întrebat:

Am un Lenovo s850 si tocmai am achizitionat un selfie stik. trebuie sa fac niste setari sau sa descarc o aplicatie pentru ca acesta nu merge, dar nu stiu exact ce trebuie sa fac sau sa iau. ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Tumblirish a răspuns:

Hey! Pai activeaza-ti bluetooth-ul si de la telefon si de la selfie stick si dupa merge.sau cum e selfie stickul? are bluetooth? da-mi un link de unde l-ai cumparat

| briquette explică (pentru Tumblirish):

L-am cumparat de la mare.nu e cu bluetooth, e cu fir. verisoara mea are un galaxy S4 si la ea merge.

| Tumblirish a răspuns (pentru briquette):

Si tu ce telefon ai?

| Tumblirish a răspuns (pentru Tumblirish):

Atunci descarca-ti aplicatia,, camera 360"

| Tumblirish a răspuns (pentru Tumblirish):

Http://www.f64.ro/......negru.html uita-te acolo la descriere