| Delia5 a întrebat:

Am un LG g3 si de cateva luni mi-a aparut un fisier cu vreo 600 de poze care scrie Auto Backup, pozele sunt de pe card, dar eu le-am sters, acum nu pot face nimic cu ele, nici sa le ascund macar si partea proasta e ca are spatiu de 270 MO....cum pot sa sterg fisierul?

2 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Vezi daca ai un program care face backup in telefon si vezi daca merge sa il stergi cu prog respectiv,

| Yugeen a răspuns:

Instalează-ţi din Play Store "ES File Explorer" şi ar trebui să poţi de acolo.