| xAleexandraax a întrebat:

HEI TPU!
Am un Nokia c3, si toata lumea spune ca are facebook-ul si messenger-ul deja instalat.
Cum dau sa intru pe ele? Ma conectez la net prin Wi-fi dar daca intru la meniul "Internet" >- Home >-si zice "Verificati adresa homepage". Cum il fac sa mearga? Va rog ajutati-ma.
FUNDA!

3 răspunsuri:
| Ghost89 a răspuns:

Pornesti wi-fi,intri la mesaje, la rubrica chat, iti alegi facebook si yahoo, introduci datele, si gata. bafta happy

| xAleexandraax explică (pentru Ghost89):

Am intrat la mesaje > mesaje inst. Orange, dau ok si nu imi intra in nimic. ce sa fac?

| Ghost89 a răspuns (pentru xAleexandraax):

Nu..deci la mesaje -- chat ...adica la mesaje ai Inbox..Outbox..Sent...Chat. happy