| Afsdghvcs a întrebat:

Hei TPU, am un Samsung galaxy j4 2018 de cam 1 luna insa cand intru pe jocuri sau stau pe dansul cam 4 sau 5 ore se inchide brusc dar se deschide imediat inapoi fara sa aiba nimic, dar totusi nu inteleg de ce se inchide, ar trebui sa petrec mai putin timp pe jocuri, sau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauza pot fi multe. Poate se incalzeate prea tare telefonul de accea forteaza sa se inchida singur. Poate o alta aplicatie provoaca un scurt circuit si din cauza asta se reseteaza. Poate nu ai instalat ultimele actualizari de software. Verifica ca toate actualizarile de software sa fie instalate. Si de asemenea, fa-i telefonului o revenire la setarile din fabrica.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Tocmai mi-am cumparat si eu un J4 2018. E chiar foarte bun. Nu stiu de ce ti se inchide, al meu nu a facut asa pana acum. Insa cred ca 4-5 ore in continu, e foarte mult. Ca se incalzeste foarte tare bateria si poate sa-ti puste. Stai mai putin pe el, si daca tot face asa, poti sa mergi la cineva care se pricepe si sa vada daca nu cumva e ceva stricat la el