| Elenutzathaa a întrebat:

Hei TPU..am un telefon Allview f3 sensy si vreau sa descarc o aplicatie java facebook. Dupa ce o descarc nu merge. Stie cineva un site de pe care pot descarca facebook carte sa mearga? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Buna. Probabil ai nevoie de una fara certificat. Gasesti pe wap.peperonity.com, intri cu telefonul, dai cautare dupa nume, si trebuie sa gasesti. S-ar putea sa nu nimeresti din prima, acel site e facut de sute de mii de oameni, asa ca TPU.
Dar poti cauta pe : mobango, getjar, Zedge, umnet, brothersoft. Si altele. Pana la urma gasesti.

1 răspuns:
| ReusxD a răspuns:

Bună.
Am să-Ţi dau un site unde poŢi să găseşti aplicaţia.
http://www.umnet.com/mobile-software/0-5436-145-java_j2me_apps-0
Este ultima de jos.
Pa, pa!