| Deea4Deeutza a întrebat:

Am un telefon (Lenovo Vibe) cumparat in urma cu 6 luni.Problema e ca nu imi pot schimba parola, adică totul e ok până la punctul in care trebuie să confirme parola. Știu că soluția este sa il restartez, dar nu vreau sa pierd pozele și tot ce mai am eu pe acolo

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salveaza pozele si tot ce vrei in alta parte si dai reset

| tehno125482 a răspuns:

Singura solutie e resetarea!

| AndreiGigg a răspuns:

Salutare. Se poate să resetezi parola fără să ștergi nimic. Atâta timp cât este un device Android te pot ajuta. Mai mulți prieteni au avut aceeași problemă dar cu un program am rezolvat problema. Dacă vrei contactează mă la andreizabest@gmail.com sau pe Facebook Andrei Argeanu. P.S. Ai nevoie de un laptop sau calculator pentru a rezolva problema