| biancamihaela89 a întrebat:

:** Am un telefon Lg Cookie Fresh pe care l-am luat de la reparat. I-au schimbat touch-ul,carcasa, absolut tot, fara baterie. Si acum nu mai merge camera... Dau pe ea si imi apare chestia aia de asteptat. laughing Adica nu-mi merge sa fac poze.straight face Ce trebuie sa-i fac? Va rog,ajutati-ma, maine am nevoie urgenta de el! straight face Funda! puppy dog eyes :***

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Restarteaza telefonul, fa-i o resetare generala [ ai grija sa ai toate fisierele din telefon, contacte mesaje etc salvate undeva] si daca tot nu merge il duci inapoi si le spui ce problema are, e posibil sa fi stricat camera atunci cand au montat carcasa.