| Andreea2804Ioana a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Grand. Acesta se inchide de cate ori utilizez aplicatia Facebook si nu stiu de ce, plus ca atunci cand se redeschide bateria este descarcata. Telefonul nu are bateria originala deoarece aceasta se stricase si facea telef sa se inchida la 50% baterie. Bateria cea noua este de 4 luni, care este cauza si ce as putea face?

2 răspunsuri:
| R3sp3ctt a răspuns:

Cauza este ca nu e bateria originala, asa am patit eu la un note2.Iti recomand sa ii dai la setarile din fabrica.Multa bafta!

| Dcineva a răspuns:

Tot bateria este cauza, incearca cu una a unui prieten sa vezi daca s-a stricat a ta sau are telefonul ceva.