| CarolineF a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy J5 2015. Problema e că de 2 zile nu-l mai pot încarca. Arată că se încarcă dar nu se incarcă deloc, tot îi scade bateria. Am incercat si cu alt încărcător, altă priză și tot așa. Mama mea are telefon ca al meu, am făcut schimb de baterie cu ea să văd dacă bateria mea să fie problema. Dar tot nu încarca nici cu bateria ei, în schimb ei îi merge cu bateria mea. straight face Care să fie problema atunci? Ce să fac ca să meargă din nou?

2 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Daca ai elimiat bateria, cablul si incarcatorul din ecuatie, mai ramane mufa telefonului (contact imperfect) sau ceva integrat de pe placa.

| DennisW a răspuns:

Factory reset.