| Metheprincess a întrebat:

Am un telefon vechi LG L9 şi nu l-am mai folosit o perioada bună de timp iar acum nu se mai deschide. Din câte am înțeles e dusă bateria şi de asta nu mai merge. Credeți că dacă îi cumpăr o baterie nouă de pe eMAG îl voi putea deschide?

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

IN primul rand sunt 100% sigur ca eMag nu mai vinde bateri pentru telefonul ala, in al 2-lea rand, nu te supara ca o zic, dar asa este, AI O MIZERIE DE TELEFON.In 2018 nu ai ce sa mai faci cu un tel ca ala, serios acum gasesti telefon la 300 lei de 2 ori mai bun ca LG L9.NIci nu cred ca mai gasesti bateri pentru ala

| Sebastyan122 a răspuns:

Băiatul meu laughing Dulce la un specialistoric în telefoane el te va ajuta mai bine sper ca te-am ajutat, fondata?