| Drxx_Alexandru_1999 a întrebat:

Hei TPU am un telefonV1 Viper, Allview și vreau sa bag un număr la respins sau ceva de genul! Cine mă ajuta? Dau funda!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scrii numarul in agenda. Dupa care intri in el (in agenda) si jos este un creion (editare) si in dreapta 3 puncte. Apesi pe ele si apare un meniu care contine: "Distribuire", "Stergere", "Asociere SIM" si "Blocare apeluri direct"( e gresit gramatical dar nu poti astepta de la romani sa stie limba romana!). Marchezi butonul radio ( butonul patrat) si ii blochezi telefonul pe veci. Succes!