| alexandraale22 a întrebat:

Hei TPU,as avea o problema la telefonul meu straight face Am observat la el,ca ecranul joacă,adica luminozitatea creste si scade fara sa umblu eu la setari. Si cand scriu,orice fac, luminozitatea joaca. Cateva sfaturi?
Dau Fundă!

Răspuns Câştigător
| E99 a răspuns:

Aia nu e de la luminozitatea pusa pe auto, e o problema din cauza loviturilor sau chiar software, etc. ( am patit) Dar in timp si-a revenit. Fund?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Intră la setări și ajustează luminozitate. Probabil luminozitatea este dată la maxim.

| TMAIGL a răspuns:

Ai auto-luminozitatea activata