| Tdg a întrebat:

As vrea sa imi cumpar cat mai curand un telefon si ma gandeam la un Samsung Galaxy, dar nu stiu care. Cel mai mult as prefera Samsung Galaxy Y Young, dar la abonament. Ati putea sa ma ajutati sa gasesc cat mai multe informatii sau daca stiti telefoane la abonament, care sa fie si bune, dar si la un pret convenabil? Multumesc Mult! Dau funda celui care ma ajuta!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat o sumă "maximală" disponibilă!
Bănuiesc că vrei un telefon mai ieftin...

Spre exemplu, un Samsung Galaxy S Advance ( care este mai PERFORMANT decât Samsung Galaxy Y ), deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2057,143,1783

Sau, poţi cumpăra un S3 ( dacă îţi permiţi )!

Toate cele bune.

| angi_4331 a răspuns:

De un Galaxy Fame ce spui? E un telefon foarte bun, la fel si Galaxy Music.O zi buna...