| MariaIoana15 a întrebat:

As vrea sa imi iau un Samsung galaxy s2 plus. As dori sa stiu cum este, pareri, specificatii, si daca pot sa iau pe el whatsapp? Site-uri de carcase pentru acest telefon imi dati, va rog? Funda+ vot!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca poti sa iei whatsapp ca doar are Android.

| MariaIoana15 explică (pentru suntserios):

O parere despre telefon ai?

| MariaIoana15 explică (pentru suntserios):

O parere despre telefon ai?

| suntserios a răspuns (pentru MariaIoana15):

Pai o parere buna, e al treilea telefon din gama Samsung galaxy S, dupa S4 si S3. Eu zic ca merita banii, si eu voiam sa imi iau unul, inca mai vreau... happy

| MariaIoana15 explică (pentru suntserios):

Mersii. Deja mi l-am comandat laughing. Carcasele pentru s2 se porivesc si pentru s2 plus?

| suntserios a răspuns (pentru MariaIoana15):

Ar trebui, nu difera la design cu nimic